LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 MANAGEMENT ORIGINAL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Doriti un campionat cu management Original ?
Da
MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Vote_lcap81%MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Vote_rcap
 81% [ 13 ]
Nu
MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Vote_lcap19%MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Vote_rcap
 19% [ 3 ]
Total voturi : 16
 

AutorMesaj
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMar 10 Mai 2016, 19:32

Rezumarea primului mesaj :

.




Sunteti de acord sa organizam o cupa permanenta cu MANAGEMENT ( transferuri , licitatii )  in care se va juca  cu FISIER ORIGINAL ?


V-ati saturat de robotii din fisierul 2016 ? 


Astept raspunsuri. Fara aberatii.


Eu si Myha_CR7  ne vom planifica timpul si vom organiza aceasta cupa , avem nevoie de acceptul majoritatii de jucatori .


P.S. : Nu vrem sa inlocuim celalalt management , fiecare joaca unde ii face placere.


Ultima editare efectuata de catre OneZ in Mar 10 Mai 2016, 19:39, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:15

johhn a scris:
Salutare......

Sa incepem, eu am zis demult un fisier original, ar schimba cu 20% fata jocului chiar daca fisierul este vechi totusi este cel perfect pentru acest joc.
In legatura cu fisierul 2016, ideea in sine este buna dar sa fie facut cativa jucatori importanti pe baza fisierului original, adica un exemplu....   bosquets sa fie facut sa poate fi folosit si inca 20-30 de juc maxim care exista in fifa, clar ca atunci cand faci jucatori de la 0  care nu exista in fifa 11, clar ca se creeaza si mai multe buguri e normal pentru ca e ceva ce nu e al fifei ca sa zic asa,  eu cred ca e singurul mod prin care fifa 11 se poate juca cu fisier 2016 aproape de original. Fisierul de acum influenteaza jocul foarte mult!

Cu fisierul original e mult mai bine.... desi si acolo sunt cativa buguiti dar sunt bugurile lor , asta e, macar ne lipsim de ale noastre.

Votez fisier original peste tot !!!

Si pe langa asta vreau sa mai fac o precizare, cred ca trebuie schimbat putin si modul de desfasurare, ceva mai nou ar merge.

Cea mai mare dreptate.
Sus In jos
V A L L Y
Winner
Winner
V A L L Y

Mesaje : 317
Data de înscriere : 06/10/2014
Vârstă : 28
Localitate : Bucuresti

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:15

Sunteti niste tampiti. S-a jucat atata timp cu fisier 2011, acum ce plm, in loc sa evoluam dam inapoi?
Iar sa ma joc cu vargas si cu weliton?
V-ati prajit de tot
Sus In jos
ManchesterUnited
Winner
Winner
ManchesterUnited

Mesaje : 355
Data de înscriere : 22/11/2015
Vârstă : 23
Localitate : Bucuresti
Account ID Gameranger * : fcmanunited

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:18

V A L L Y a scris:
Sunteti niste tampiti. S-a jucat atata timp cu fisier 2011, acum ce plm, in loc sa evoluam dam inapoi?
Iar sa ma joc cu vargas si cu weliton?
V-ati prajit de tot

Asta e parerea ta. ghilotina
Sus In jos
V A L L Y
Winner
Winner
V A L L Y

Mesaje : 317
Data de înscriere : 06/10/2014
Vârstă : 28
Localitate : Bucuresti

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:22

Nu va convine un vardy, un lewa, un plm, voi vreti sa va jucati cu brown de la celtic sau cu boughera in plm, dastia iesiti la pensie. Hai ca daca mai stau vreo 2 zile, va aud ca punem fisierul de la 08 ca se gaseste vreun idiot sa zica ca lui ii e dor Dida in poarta si de Louis Saha in atac. Mintea voastra, cucu-baul meu Neutral
Sus In jos
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:24

V A L L Y a scris:
Sunteti niste tampiti. S-a jucat atata timp cu fisier 2011, acum ce plm, in loc sa evoluam dam inapoi?
Iar sa ma joc cu vargas si cu weliton?
V-ati prajit de tot
Ba tu esti ,ai fost si vei ramane un idiot  pe unde ai fost numai prostii faci , BOBU a propus sa se schimbe in managementul principal 2-3 editii , nu PERMANENT nustiu de ce te accepta acesti admini...mereu scoti pe gura numai injurii pentru altceva nu esti bun... daca ai o parere sustinuta de argumente vorbeste daca nu , nu te obosii . Jucatori precum Venom care au ceva de spus cu argumente foarte bune sunt de ascultat....daca vrei sa joci 2016...ia-ti fratele meu fifa 2016 , fisierul asta e plin de roboti...joaca tu cu Pardo Igboun Buffarini Opara   sau Jackson Martinez si Tevez...care li s-au dus vremea si joaca cu amaratii aia prin China si Argentina si au calitati mai bune decat Higuain Griezman ..etc..


Ultima editare efectuata de catre OneZ in Mier 11 Mai 2016, 18:30, editata de 1 ori
Sus In jos
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:26

SA FIE CLAR ! Noi am dorit o cupa separata pentru MANAGEMENT ORIGINAL, si sustin in continuare asta. Bobu decide ce face cu aceasta cupa.
Sus In jos
V A L L Y
Winner
Winner
V A L L Y

Mesaje : 317
Data de înscriere : 06/10/2014
Vârstă : 28
Localitate : Bucuresti

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 18:55

Tu de unde vii ma amaratule? Ne cunoastem si nu stiu eu? Ai asa multe sezoane jucate ca sa deschizi gura? Fa 10 cupe, deaia nu mai pot eu de cupele voastre, jucati-va pana va puneti in cap. In fisierul ala 2016 sunt 15-20 jucatori de modificat, plus cei care au fost in forma anul asta. In 30 minute se face lejer. Si astia buguiti, tot de voi sunt facuti si voi v-ati jucat cu ei. Eu am avut Liverpool editia asta, nu cred ca am vreun jucator buguit, ba chiar sunt subevaluati, dar nu m-am plans vreodata cu X sau Y are nu stiu ce super jucator buguit. Daca esti bun joci, bugul e pentru toti.

DE FIECARE DATA CAND A FOST VREO DISCUTIE DE GENUL PE LORDS SAU IN CE CAMPIONATE AU MAI FOST, DE FIECARE DATA AM AVUT DREPTATE SI S-A AJUNS LA CUVANTUL MEU.

Faceti ce vreti, pe fisier original cunosc toate bugurile, cand o sa va luati scor de baschet de la playerii vechi sa nu va aud cu comentarii.


Sus In jos
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 19:01

V A L L Y a scris:
Tu de unde vii ma amaratule? Ne cunoastem si nu stiu eu? Ai asa multe sezoane jucate ca sa deschizi gura? Fa 10 cupe, deaia nu mai pot eu de cupele voastre, jucati-va pana va puneti in cap. In fisierul ala 2016 sunt 15-20 jucatori de modificat, plus cei care au fost in forma anul asta. In 30 minute se face lejer. Si astia buguiti, tot de voi sunt facuti si voi v-ati jucat cu ei. Eu am avut Liverpool editia asta, nu cred ca am vreun jucator buguit, ba chiar sunt subevaluati, dar nu m-am plans vreodata cu X sau Y are nu stiu ce super jucator buguit. Daca esti bun joci, bugul e pentru toti.

DE FIECARE DATA CAND A FOST VREO DISCUTIE DE GENUL PE LORDS SAU IN CE CAMPIONATE AU MAI FOST, DE FIECARE DATA AM AVUT DREPTATE SI S-A AJUNS LA CUVANTUL MEU.

Faceti ce vreti, pe fisier original cunosc toate bugurile, cand o sa va luati scor de baschet de la playerii vechi sa nu va aud cu comentarii.


Nu e cazul sa vorbim de vechime , aici e vorba de aceasta cupa , daca majoritatea de jucatori doreste sa jucam cu cel original , in principiu asa se va face, am destula vechime joc de 3 ani in astfel de campionate doar ca mi-am schimbat numele Ibra11 (Lords,Lazio,Cupacupelor..etc .), in cel original sunt putine buguri , dar sunt ale lor si jocul se va desfasura mult mai bine parerea mea .
Sus In jos
bobu
Administrator
Administrator
bobu

Mesaje : 2411
Data de înscriere : 27/03/2013
Vârstă : 35
Localitate : Brasov
Account ID Gameranger * : bobu11

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 19:47

Nu va mai certați bai fraților.Facem tot posibilul sa fie bine,lumea sa joace.Daca managementul cu fișier original merge bine,aia e,eu ma bucur.Daca nu merge,nu e nicio problema.Eu lucrez in continuare la fișierul nou,ar mai fi de facut echipa Leicester,in totalitate.Ii dau dreptate si lui Vally ,sunt intr-adevăr jucatori supraevaluați,dar sa nu uitam ca pe an ce trece apar tot mai mulți jucatori tineri,buni,iar cei vechi si buni se cam duc.Exemplu e dupa cum a zis si onez ,jackson,Tevez ,etc...Lucrez si la scăderea valorilor pt acești jucatori.E normal,tinerii vin,bătrânii se duc,ciclul vieții.rade
Sus In jos
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 19:52

Sper sa iei o decizie astazi , ori bagati fisierul in managementul vostru , ori te rog sa imi deschizi cupa separata sa ne putem ocupa de organizarea ei.
Sus In jos
Marian
LAZIO Addict
LAZIO Addict
Marian

Mesaje : 561
Data de înscriere : 17/05/2015
Vârstă : 22
Localitate : Perii-Brosteni
Account ID Gameranger * : marinmafia2010
User Gameranger * : Din dragoste se naste ura !

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 20:17

Cel mai bine sa se faca separat , cine vrea sa joace cu fisierul 2011 joaca acolo si cine vrea cu fisierul 2016 joaca .. ! zic si eu Smile
Sus In jos
RAZViMITI
Jucator veteran
Jucator veteran
RAZViMITI

Mesaje : 318
Data de înscriere : 16/05/2015
Vârstă : 28
Localitate : zalau
Account ID Gameranger * : razvy_miti

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 20:51

Sau ar putea juca in amandoua daca perioadele de management nu s-ar suprapune.
Sus In jos
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 21:19

Daca vom face aceasta cupa separata , va fii mult mai simplificata 1-2 free 4-5 licitatii in functie de nivelul echipei , bugete mici , favorizam transferurile , in 2 , maxim 3 zile s-ar da drumul la cupa. Nu vrem sa tinem prea mult la  perioada de management.
Sus In jos
El Shaarawy
V.I.P
V.I.P
El Shaarawy

Mesaje : 798
Data de înscriere : 19/12/2014
Vârstă : 27
Localitate : Constanta
Account ID Gameranger * : robert197

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 21:29

Sa se faca separat daca tin unii jucatori sa joace cu fisierul original.. eu unul nu mai vreau sa ii vad pe drogba,milito etc..
Sus In jos
bobu
Administrator
Administrator
bobu

Mesaje : 2411
Data de înscriere : 27/03/2013
Vârstă : 35
Localitate : Brasov
Account ID Gameranger * : bobu11

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 22:00

Atunci va deschid editie pt cupa cu fișier original iar ceilalți ne vedem de managementul cu fișier 2016.Vad ca opiniile sunt împărțite.
Sus In jos
Punctuletz88
V.I.P
V.I.P
Punctuletz88

Mesaje : 2439
Data de înscriere : 13/05/2012
Vârstă : 35
Localitate : Rosiori De Vede
Account ID Gameranger * : punctuletz88

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Mai 2016, 22:13

Faceți un poll cu ce fișier doriți sa se joace in viitorul sezon original sau 2016 cel mai bine așa zic eu părerea mea
Sus In jos
OneZ
LAZIO Addict
LAZIO Addict
OneZ

Mesaje : 464
Data de înscriere : 24/11/2015
Vârstă : 28
Localitate : BUCHAREST

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 12 Mai 2016, 00:24

Eu zic sa deschizi cupa separat si cu asta basta...o sa fie ceva mai simplificat in 2 zile ii dam drumul...rapid , nu ne axam mult pe management 1-2 free 4-5 licitatii si transferuri tata... si aia e.

Observ ca majoritatea doresc fisier original , doar Petre , Robertinho si Vally se opun...dar daca 3 playeri conteaza in defavoarea celorlalti asta e , jucam separat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: MANAGEMENT ORIGINAL   MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

MANAGEMENT ORIGINAL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: MANAGEMENT ORIGINAL
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 Spacer
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

 Subiecte similare

-
» Pariuri in Management
» PROGRAM MANAGEMENT
» Campionat Fisier Original
» Propunere Campionat Lazio cu Management
» CAMPIONAT LIGA 1 BERGENBIER CU MANAGEMENT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

MANAGEMENT ORIGINAL - Pagina 2 INnX0wW :: Propuneri cupe

-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente