LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 Spuneti despre fifa 11...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 16:04

Rezumarea primului mesaj :

Aici vreau sa imi spuneti daca ati jucat online...daca va mers bine...cu ce programe...daca sunteti apt pt. compionatul de fifa 11...sa stiu ca sa fac lista din nou pt. campionatul de fifa 11...
Sus In jos

AutorMesaj
LrW
Jucator incepator
Jucator incepator
LrW

Mesaje : 14
Data de înscriere : 21/11/2010
Localitate : Cluj-Napoca

Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 08:58

FIFA 2011 e cel mai bun din serie , si va atrage foarte multi jucatorii si la anul . Mie personal nu imi plac suturile , pasele excelente daca sti sa pasezi , lob-uri peste portar sunt mai grele , pasele in adancime foarte bune nu ca la FIFA 2010 unde dadeai pase in adancime pe aceasi directie . Penalty-urile daca sti sa executi portarul mai are sansa de 20% sa apere si asta doar daca se duce inainte de a executa penalty-ul in rest jocul e superb .
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Icon_minitimeLun 22 Noi 2010, 22:51

LrW a scris:
FIFA 2011 e cel mai bun din serie , si va atrage foarte multi jucatorii si la anul . Mie personal nu imi plac suturile , pasele excelente daca sti sa pasezi , lob-uri peste portar sunt mai grele , pasele in adancime foarte bune nu ca la FIFA 2010 unde dadeai pase in adancime pe aceasi directie . Penalty-urile daca sti sa executi portarul mai are sansa de 20% sa apere si asta doar daca se duce inainte de a executa penalty-ul in rest jocul e superb .
fata de fifa2010 si fifa09, fifa11 este mult mai reusit
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
ifrimg
Administrator
Administrator
ifrimg

Mesaje : 1204
Data de înscriere : 28/09/2010
Vârstă : 37
Localitate : Bacau
Account ID Gameranger * : 680193
User Gameranger * : ifrimg

Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Icon_minitimeMar 23 Noi 2010, 08:47

ifrimg a scris:
xxl a scris:
Severbill Dave a scris:
xxl a scris:
in sfarsit mi-am schimbat procesorul si placa video si am reusit si eu sa vad cum e fifa11. Mi-am instalat game ranger-ul si aseara am jucat cu sever si a mers f bine, numai ca nu am reusit sa joc cu maneta, iar la tastatura nu erau setarile bune 👅


sfat ia alta maneta logitech rumblepad 2 sa fie e spec pt fifa, :lol: :lol:

am maneta noua de la genius numai ca la fifa09 si la 2010 nu puteam muta portarul la lovituri libere

si pe ce tasta il muti zimi si mie te rog
la 2010 il mutai de pe sift dreapta parka si la 2009 numai tin minte insa la 2011 nam descoperit cred ca nu se poate skimba
Sus In jos
lau7
Winner
Winner
lau7

Mesaje : 84
Data de înscriere : 08/01/2011
Localitate : Satu Mare
User Gameranger * : ametzit... :)

Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Icon_minitimeMar 18 Ian 2011, 04:40

Tudy a scris:
daca se blocheaza jocul inainte de a ajunge la meniu trebuie sa il minimizezi in bara (alt+tab) dupa care il maximizezi inapoi si merge Wink eu asa fac mereu Smile

itzi spun eu ce e de facut...sa itzi faci "video setings" la very low si la o rezolutzie cat mai mica..se vede putzin mai urat..si cand joci online conexiunea este mult mai buna..si nu se mai blocheaza nici inainte de a intra in joc
Sus In jos
Continut sponsorizat




Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Spuneti despre fifa 11...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: Spuneti despre fifa 11...
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 Spacer
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

 Subiecte similare

-
» Lovituri de cap, fifa 11.
» FIFA 11 cu echipele de 12, 13, 14, 15, 16, 17 şi 18
» Addicted to Fifa
» FIFA 2012
» FIFA 11 Trisat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

Spuneti despre fifa 11... - Pagina 2 LzZTAbP :: Diverse

-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente