LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 Spuneti despre fifa 11...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 16:04

Aici vreau sa imi spuneti daca ati jucat online...daca va mers bine...cu ce programe...daca sunteti apt pt. compionatul de fifa 11...sa stiu ca sa fac lista din nou pt. campionatul de fifa 11...
Sus In jos
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 16:11

deci eu am jucat pana acuma cu tunngle...cu cine am reusit sa joc a mers bine...dar nu am reusit sa joc cu anumite persoane...in schimb am jucat aseara cu gameranger cu vreo 3-4 persoane si a mers perfect....mentionez ca prima oara cand a aparut fifa 11 am incercat cu gameranger si a mers rau de tot nu se putea juca...dar acuma am impresia ca au imbunatatit ceva....atat nu-mi place ca daca faci schimbari in timpul meciului ai sanse sa ei gol de la adversar pt. ca jocul la adversar merge in continuare...aaa... si la inceput trebuie sa te misti repede sa iti alegi echipa ca e un timp limitat...eu unu sunt apt pt. fifa 11
Sus In jos
Ombladon
Winner
Winner
Ombladon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 31
Localitate : Ramnicu-Sarat
User Gameranger * : O simpla stare de spirit :)

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 16:24

si eu sunt apt pentru fifa 11..am jucat si mi-am luat-o rau cu 1-7..ca nu reusesc sa bag controalele ca la fifa 10..asa le`am nimerit cat de cat..dar..cum am mai zis sunt gata pentru el
Sus In jos
claudiu
Jucator nou venit
Jucator nou venit
avatar

Mesaje : 5
Data de înscriere : 04/10/2010

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 18:06

si eu sunt apt pt fifa 11
Sus In jos
badr hari
Jucator nou venit
Jucator nou venit
avatar

Mesaje : 1
Data de înscriere : 02/10/2010

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 19:36

pro fifa 11...merge bine cu tunngle Wink

ombladon daca inca n`ai facut rost de taste ca la 10 da`mi un buzz ca t`i le dau eu .

pacat de semnatura aia a ta cu mortu` ala ambulant rade
Sus In jos
Ombladon
Winner
Winner
Ombladon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 31
Localitate : Ramnicu-Sarat
User Gameranger * : O simpla stare de spirit :)

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 20:01

badr hari a scris:
pro fifa 11...merge bine cu tunngle Wink

ombladon daca inca n`ai facut rost de taste ca la 10 da`mi un buzz ca t`i le dau eu .

pacat de semnatura aia a ta cu mortu` ala ambulant rade

oke , dar ce ID de messenger ai ?
Sus In jos
esseker
Winner
Winner
esseker

Mesaje : 85
Data de înscriere : 27/09/2010
Localitate : Pascani, jud. Iasi

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 22:05

ma bag si eu numai sa imi spuneti ce program folositi
Sus In jos
carioca_man
V.I.P
V.I.P
carioca_man

Mesaje : 12
Data de înscriere : 29/09/2010
Localitate : Sfantu Gheorghe

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 13:13

Mie imi merge doar cu tunngle insa doar sa se conecteze altul la mine ca daca dau eu connect nu merge. Iar schimbari nu pot face deoarece jocul nu se opreste, adversarul poate juca inainte. Mai am probleme cu controalele, nu reusesc sa le fac ca la fifa10.
Sus In jos
Anakin
Administrator onorific
Administrator onorific
Anakin

Mesaje : 749
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 34
Localitate : Arad
User Gameranger * : Calumea !

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 16:27

carioca_man a scris:
Mie imi merge doar cu tunngle insa doar sa se conecteze altul la mine ca daca dau eu connect nu merge. Iar schimbari nu pot face deoarece jocul nu se opreste, adversarul poate juca inainte. Mai am probleme cu controalele, nu reusesc sa le fac ca la fifa10.

ai incercat si cu GameRanger ?
Sus In jos
http://www.prosport.ro
aleks_juventus
Winner
Winner
aleks_juventus

Mesaje : 254
Data de înscriere : 06/10/2010
Localitate : Piatra Neamt
User Gameranger * : sunt baut mai mereu :))

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 12:12

apt pentru fifa 11
Sus In jos
esseker
Winner
Winner
esseker

Mesaje : 85
Data de înscriere : 27/09/2010
Localitate : Pascani, jud. Iasi

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 15:34

nu imi merge sa joc prin tunngle din cauza la eroarea asta de la inceput cand se logheaza,daca stie careva cum se rezolva problema,cand incerc sa intru la cineva imi da (connection time out) astept lamuriri



Spuneti despre fifa 11... Eroareh

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 15:47

esseker a scris:
nu imi merge sa joc prin tunngle din cauza la eroarea asta de la inceput cand se logheaza,daca stie careva cum se rezolva problema,cand incerc sa intru la cineva imi da (connection time out) astept lamuriri



Spuneti despre fifa 11... Eroareh

Uploaded with ImageShack.us
eu zic sa incerci sa joci cu gameranger
Sus In jos
esseker
Winner
Winner
esseker

Mesaje : 85
Data de înscriere : 27/09/2010
Localitate : Pascani, jud. Iasi

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 17:33

tocmai ce am jucat pe gameranger si merge f bn,puteti da drumul la camp si organiza si cupe intre mai multi jucatori gen 2v2 3v3
Sus In jos
Ombladon
Winner
Winner
Ombladon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 31
Localitate : Ramnicu-Sarat
User Gameranger * : O simpla stare de spirit :)

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 19:05

cum bat penalty pe colt ?? ca trage numai pe centru.. :silent:

Sus In jos
Tudy
Winner
Winner
Tudy

Mesaje : 67
Data de înscriere : 04/10/2010

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 23:34

ti tastele pentru directi apasate pana dupa ce executi lovitura Smile
Sus In jos
carioca_man
V.I.P
V.I.P
carioca_man

Mesaje : 12
Data de înscriere : 29/09/2010
Localitate : Sfantu Gheorghe

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeJoi 07 Oct 2010, 09:21

Anakin a scris:
carioca_man a scris:
Mie imi merge doar cu tunngle insa doar sa se conecteze altul la mine ca daca dau eu connect nu merge. Iar schimbari nu pot face deoarece jocul nu se opreste, adversarul poate juca inainte. Mai am probleme cu controalele, nu reusesc sa le fac ca la fifa10.

ai incercat si cu GameRanger ?

Da, am incercat si nu stiu din ce motiv mi se blocheaza jocul inainte sa ajunga la meniu.
Sus In jos
Tudy
Winner
Winner
Tudy

Mesaje : 67
Data de înscriere : 04/10/2010

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeJoi 07 Oct 2010, 10:24

daca se blocheaza jocul inainte de a ajunge la meniu trebuie sa il minimizezi in bara (alt+tab) dupa care il maximizezi inapoi si merge Wink eu asa fac mereu Smile
Sus In jos
Ombladon
Winner
Winner
Ombladon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 31
Localitate : Ramnicu-Sarat
User Gameranger * : O simpla stare de spirit :)

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeJoi 07 Oct 2010, 20:14

mda..mie imi merge sa joc doar cu Tunggle..cu Game Ranger nu`mi merge pentru ca nu am instalat fifa in :C...numai am memorie..si pot juca doar cu Tunggle..si merge bine de tot.
Sus In jos
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeDum 10 Oct 2010, 13:20

Ombladon a scris:
mda..mie imi merge sa joc doar cu Tunggle..cu Game Ranger nu`mi merge pentru ca nu am instalat fifa in :C...numai am memorie..si pot juca doar cu Tunggle..si merge bine de tot.
deci am jucat cu red_blue_alexxx cu gameranger si el are instalata fifa nu in C si a mers si sunt mai multi care zic ca nu au fifa instalata in C si le merge sa joace cu gameranger....
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar


Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeDum 10 Oct 2010, 13:44

[quote="cristiboss70"]
Ombladon a scris:
mda..mie imi merge sa joc doar cu Tunggle..cu Game Ranger nu`mi merge pentru ca nu am instalat fifa in :C...numai am memorie..si pot juca doar cu Tunggle..si merge bine de tot.
deci am jucat cu red_blue_alexxx cu gameranger si el are instalata fifa nu in C si a mers si sunt mai multi care zic ca nu au fifa instalata in C si le merge sa joace cu gameranger....[/quote

Eu o am instalata in D...si imi merge sa joc cu game rangers foarte bine
Sus In jos
Ombladon
Winner
Winner
Ombladon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 31
Localitate : Ramnicu-Sarat
User Gameranger * : O simpla stare de spirit :)

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeLun 11 Oct 2010, 22:36

imi da cand dau START acolo si ar trebuie sa ma bage`n joc..imi apare aia cu wrong disk inserted..ca si cum nu as avea facuta imagine cu daemon tools..si doar am..ca sa joc fifa 11 trebuie sa intru`n D/FIFA/GAME si jocul..altfel nu merge..nici macar din crack`ul unde am imaginea facuta
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeJoi 14 Oct 2010, 18:37

in sfarsit mi-am schimbat procesorul si placa video si am reusit si eu sa vad cum e fifa11. Mi-am instalat game ranger-ul si aseara am jucat cu sever si a mers f bine, numai ca nu am reusit sa joc cu maneta, iar la tastatura nu erau setarile bune 👅
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
severaX
Dr. X
Dr. X
severaX

Mesaje : 21
Data de înscriere : 28/09/2010
Vârstă : 40
Localitate : Arad
User Gameranger * : extraordinara

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeVin 15 Oct 2010, 20:13

xxl a scris:
in sfarsit mi-am schimbat procesorul si placa video si am reusit si eu sa vad cum e fifa11. Mi-am instalat game ranger-ul si aseara am jucat cu sever si a mers f bine, numai ca nu am reusit sa joc cu maneta, iar la tastatura nu erau setarile bune 👅


sfat ia alta maneta logitech rumblepad 2 sa fie e spec pt fifa, :lol: :lol:
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeVin 15 Oct 2010, 22:32

Severbill Dave a scris:
xxl a scris:
in sfarsit mi-am schimbat procesorul si placa video si am reusit si eu sa vad cum e fifa11. Mi-am instalat game ranger-ul si aseara am jucat cu sever si a mers f bine, numai ca nu am reusit sa joc cu maneta, iar la tastatura nu erau setarile bune 👅


sfat ia alta maneta logitech rumblepad 2 sa fie e spec pt fifa, :lol: :lol:

am maneta noua de la genius numai ca la fifa09 si la 2010 nu puteam muta portarul la lovituri libere
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
ifrimg
Administrator
Administrator
ifrimg

Mesaje : 1204
Data de înscriere : 28/09/2010
Vârstă : 37
Localitate : Bacau
Account ID Gameranger * : 680193
User Gameranger * : ifrimg

Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitimeSam 16 Oct 2010, 09:44

xxl a scris:
Severbill Dave a scris:
xxl a scris:
in sfarsit mi-am schimbat procesorul si placa video si am reusit si eu sa vad cum e fifa11. Mi-am instalat game ranger-ul si aseara am jucat cu sever si a mers f bine, numai ca nu am reusit sa joc cu maneta, iar la tastatura nu erau setarile bune 👅


sfat ia alta maneta logitech rumblepad 2 sa fie e spec pt fifa, :lol: :lol:

am maneta noua de la genius numai ca la fifa09 si la 2010 nu puteam muta portarul la lovituri libere

si pe ce tasta il muti zimi si mie te rog
Sus In jos
Continut sponsorizat




Spuneti despre fifa 11... Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti despre fifa 11...   Spuneti despre fifa 11... Icon_minitime

Sus In jos
 

Spuneti despre fifa 11...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: Spuneti despre fifa 11...
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
Spuneti despre fifa 11... Spacer
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Lovituri de cap, fifa 11.
» FIFA 11 cu echipele de 12, 13, 14, 15, 16, 17 şi 18
» Addicted to Fifa
» FIFA 2012
» FIFA 11 Trisat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

Spuneti despre fifa 11... LzZTAbP :: Diverse

-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente