LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Anakin
Administrator onorific
Administrator onorific
Anakin

Mesaje : 749
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 34
Localitate : Arad
User Gameranger * : Calumea !

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 07:29

Rezumarea primului mesaj :

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER

~ Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO ~






• Pentru a juca în LAZIOFOREVER vă rog să vă înscrieţi aici şi să băgaţi în listă id-ul de trilian : xxllazioroma sau Account ID Gameranger: 1008334 el vă va explica câte ceva despre Campionat şi vă va testa într-un meci, şi tot el va posta aici dacă ve-ţi fi acceptaţi sau nu.
• DACĂ NU SUNTEŢI SERIOȘI / NU CREDEŢI CĂ AVEŢI TIMP SĂ JUCAŢI MECIURILE... MAI BINE NU VĂ ÎNSCRIEŢI, NU FACEŢI DECẬT SĂ NE ÎNCURCAŢI, IAR VOI RISCAŢI EXCLUDEREA SAU CHIAR BANAREA CONTULUI.


NOTĂ: AICI vă înscrieţi fraţilor, nu mai faceţi voi topicuri separate, că nu e greu să citiţi şi să fiţi un pic atenţi.

SFAT: Ne interesează în mod special SĂ JUCAŢI MECIURILE şi să vă vedeţi de treabă în ceea ce priveşte conflictele, cu cât le evitaţi mai bine, cu atât o să fie mai bine pentru voi. De asemenea, citiţi REGULAMENTUL înainte să vă înscrieţi, nu să aflaţi dupa aceea ceva ce, de fapt, nu v-a convenit sau nu ştiaţi. Vă recomand asta ca să nu aveţi surprize.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Modelul de înscriere... respectaţi-l cu stricteţe, nu cred că e greu (sau te doare 'mânuţa') să dai Copy-Paste şi să completezi cu informaţiile tale.

Urmaţi următorul model:

Nick: xxl
Trilian(gen yahoo messenger): xxllazioroma ....de aici il puteti descarca :->https://www.trillian.im/download
Account ID Gameranger: 1008334
Vârstă: 29
Localitate: Arad
Ai mai lucrat cu un forum: DA / NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: ?
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA / NU


- CEI CARE NU VĂ MAI VEDEŢI MAI JOS ÎNSEAMNĂ CĂ AŢI FOST ACCEPTAŢI / SAU RESPINȘI. Mulţumim pentru atenţia acordată, spor la joc ... şi să jucaţi 'BINE'  hee hee


Ultima editare efectuata de catre Anakin in Lun 09 Iul 2012, 18:18, editata de 3 ori
Sus In jos
http://www.prosport.ro

AutorMesaj
Marian
LAZIO Addict
LAZIO Addict
Marian

Mesaje : 561
Data de înscriere : 17/05/2015
Vârstă : 22
Localitate : Perii-Brosteni
Account ID Gameranger * : marinmafia2010
User Gameranger * : Din dragoste se naste ura !

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Inscriere!!    ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeDum 17 Mai 2015, 13:26

Nick:Marian
Y!M:marinmafia2010
Vârstă: 14
Localitate:Alexandria
Ai mai lucrat cu un forum: Da
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: Este destul de misto!! In special Tema bravo ba !
Sus In jos
laurfzr
Jucator veteran
Jucator veteran
laurfzr

Mesaje : 319
Data de înscriere : 11/06/2015
Vârstă : 31
Localitate : Bucuresti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 11 Iun 2015, 21:49

Nick: laurfzr
Y!M: laur_fzr
Vârstă: 23
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: Da
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (campionate.ro, iplay.ro - admin)
Ce părere ai despre acest forum: E impresionanta longevitatea. GG!
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : Da
Sus In jos
MaDaLiN
Jucator incepator
Jucator incepator
MaDaLiN

Mesaje : 19
Data de înscriere : 17/08/2015
Vârstă : 27
Localitate : Bucuresti
User Gameranger * : Buna

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeLun 17 Aug 2015, 13:21

Nick:MaDaLiN
Y!M:madalin.lazioforever
Varsta:18
Localitate:Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum:Da
Ai mai jucat in campionate de FIFA:Nu
Ce parere ai despre acest forum:Este OK.
Esti de acord cu regulamentul de joc?:Da

P.S.:Particip numai in campionate in care se joaca cu fisierul original.
Sus In jos
DRGS
RESTRICTED
RESTRICTED
DRGS

Mesaje : 6
Data de înscriere : 25/08/2015
Vârstă : 30
Localitate : Bucuresti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMar 25 Aug 2015, 16:04

Nick: DRGS
Y!M: sidayn95
Vârstă: 20
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (fifaclub, efl)
Ce părere ai despre acest forum: O parere ok
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
adidASS
Jucator nou venit
Jucator nou venit
adidASS

Mesaje : 4
Data de înscriere : 26/08/2015
Vârstă : 31
Localitate : Targu-Mures

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMier 26 Aug 2015, 21:23

Nick: adidASS
Y!M: calin.crinutz
Varsta: 22
Localitate: Targu-Mures
Ai mai lucrat cu un forum:da, dar putin
Ai mai jucat in campionate de FIFA: da
Ce parere ai despre acest forum: ok
Esti de accord cu regulamentul de joc?: da
Sus In jos
alex0090
Jucator semi-profesionist
Jucator semi-profesionist
alex0090

Mesaje : 61
Data de înscriere : 02/09/2015
Vârstă : 28
Localitate : Buzau

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMier 02 Sept 2015, 14:03


Nick:Alex
Y!M:stelist.alex
Vârstă: 20
Localitate:Buzau
Ai mai lucrat cu un forum: Da
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da de foarte mult timp pe acest site.
Ce parere ai despre acest forum: ok
Esti de accord cu regulamentul de joc?: da
Sus In jos
Mihai11
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Mihai11

Mesaje : 4
Data de înscriere : 10/09/2015
Vârstă : 26
Localitate : Giurgiu

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 10 Sept 2015, 14:39

Nick:Mihai11
Y!M:mihaififa2011
Varsta:17
Localitate:Giurgiu
Ai mai lucrat cu un forum:Da
Ai mai jucat in campionate de fifa:Da, tot cu management dar la alta fifa.
Ce parere ai despre acest forum: Arata super.
Esti de acord cu regulamentul de joc?:da
Sus In jos
Bogdan2001
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Bogdan2001

Mesaje : 1
Data de înscriere : 29/09/2015
Vârstă : 22
Localitate : Helesteni

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: da   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 08 Oct 2015, 21:24

Anakin a scris:
ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER

~ Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO ~






• Pentru a juca în LAZIOFOREVER vă rog să vă înscrieţi aici şi să băgaţi în listă id-ul : bobu_bv88 sau tester_lazioforever el vă va explica câte ceva despre Campionat şi vă va testa într-un meci, şi tot el va posta aici dacă ve-ţi fi acceptaţi sau nu.
• DACĂ NU SUNTEŢI SERIOȘI / NU CREDEŢI CĂ AVEŢI TIMP SĂ JUCAŢI MECIURILE... MAI BINE NU VĂ ÎNSCRIEŢI, NU FACEŢI DECẬT SĂ NE ÎNCURCAŢI, IAR VOI RISCAŢI EXCLUDEREA SAU CHIAR BANAREA CONTULUI.


NOTĂ: AICI vă înscrieţi fraţilor, nu mai faceţi voi topicuri separate, că nu e greu să citiţi şi să fiţi un pic atenţi.

SFAT: Ne interesează în mod special SĂ JUCAŢI MECIURILE şi să vă vedeţi de treabă în ceea ce priveşte conflictele, cu cât le evitaţi mai bine, cu atât o să fie mai bine pentru voi. De asemenea, citiţi REGULAMENTUL înainte să vă înscrieţi, nu să aflaţi dupa aceea ceva ce, de fapt, nu v-a convenit sau nu ştiaţi. Vă recomand asta ca să nu aveţi surprize.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Modelul de înscriere... respectaţi-l cu stricteţe, nu cred că e greu (sau te doare 'mânuţa') să dai Copy-Paste şi să completezi cu informaţiile tale.

Urmaţi următorul model:

Nick: xxl
Y!M: xxllazioroma
Vârstă: 29
Localitate: Arad
Ai mai lucrat cu un forum: DA / NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: ?
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA / NU


- CEI CARE NU VĂ MAI VEDEŢI MAI JOS ÎNSEAMNĂ CĂ AŢI FOST ACCEPTAŢI / SAU RESPINȘI. Mulţumim pentru atenţia acordată, spor la joc ... şi să jucaţi 'BINE'  hee hee
Sus In jos
el_llorente
Jucator amator
Jucator amator
el_llorente

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/11/2015
Vârstă : 29
Localitate : Arad

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 12 Noi 2015, 13:14




Nick:el_llorente
Y!M:el_llorente
Varsta:21
Localitate:Arad
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat in campionate de FIFA: DA
Ce parere ai despre acest forum:cred ca este un forum care se mentine ok ,pentru mine ar fi o provocare am experienta in jocurile de fifa si este o competitie interesanta !va multumesc
ESTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
ManchesterUnited
Winner
Winner
ManchesterUnited

Mesaje : 355
Data de înscriere : 22/11/2015
Vârstă : 23
Localitate : Bucuresti
Account ID Gameranger * : fcmanunited

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeDum 22 Noi 2015, 17:20

Nick:ManchesterUnited
Y!M:fcmanunited
Varsta:25
Localitate:Berceni
Ai mai lucrat cu un forum:Da
Ai mai jucat in campionate de fifa:Nu, dar sunt un om corect si daca pierd nu o sa injur sau sa ma retrag, etc..
Ce parere ai despre acest forum:Arata super ok avand in vedere ca este gratuit si se pare ca este de lunga durata
Esti de acord cu regulamentul de joc: Da
Sus In jos
gusi99
Winner
Winner
gusi99

Mesaje : 390
Data de înscriere : 02/12/2015
Vârstă : 26
Localitate : arad
Account ID Gameranger * : alex99g

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMier 02 Dec 2015, 19:52

Nick: Rooo3
Y!M: ale99_ferrari
Varsta: 17
Localitate: Valcea
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat in campionate de FIFA: Da
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok
ESTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC: DA
Sus In jos
Blaziny
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Blaziny

Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/12/2015
Vârstă : 31
Localitate : Galati

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeVin 11 Dec 2015, 17:17

Nick: Blaziny
Y!M:achriss.blaziny
Varsta:23
Localitate:Galati
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da( ESL;Competitii)
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
ShadowNexo
Jucator nou venit
Jucator nou venit
ShadowNexo

Mesaje : 9
Data de înscriere : 29/11/2015
Vârstă : 24
Localitate : Ploiesti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 17 Dec 2015, 10:36

Nick: ShadowNexo
Y!M: serban_gabriel1999@yahoo.com
Vârstă: 16
Localitate: Ploiesti
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da
Ce părere ai despre acest forum: ok
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
ShadowNexo
Jucator nou venit
Jucator nou venit
ShadowNexo

Mesaje : 9
Data de înscriere : 29/11/2015
Vârstă : 24
Localitate : Ploiesti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeDum 20 Dec 2015, 17:59

Nick: ShadowNexo
Y!M: serban_gabriel1999@yahoo.com
Vârstă: 16
Localitate: Ploiesti
Ce părere ai despre acest forum: buna
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
Blaziny
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Blaziny

Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/12/2015
Vârstă : 31
Localitate : Galati

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeDum 20 Dec 2015, 22:54

Blaziny a scris:
Nick: Blaziny
Y!M:achriss.blaziny
Varsta:23
Localitate:Galati
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da( ESL;Competitii)
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

numai eu am vazut ca s-au retras 3 insi.. lista asta e degeaba?
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeLun 21 Dec 2015, 14:35

Blaziny a scris:
Blaziny a scris:
Nick: Blaziny
Y!M:achriss.blaziny
Varsta:23
Localitate:Galati
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da( ESL;Competitii)
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

numai eu am vazut ca s-au retras 3 insi.. lista asta e degeaba?

mi-ai parut foarte ciudat din ce am vorbit cu tine si cred ca in proportie de 90% ca esti unul din jucatorii care au fost exclusi de pe acest forum daca nu ma insel de cel putin 2-3 ori ......nu inteleg de ce insisti sa joci aici daca sti ca ne-ai creat atatea probleme ... Era mai simplu sa-mi fi spus de la inceput ca ai jucat aici cu id-ul respectiv si atunci poate iti mai dadeam o sansa ....
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
Blaziny
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Blaziny

Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/12/2015
Vârstă : 31
Localitate : Galati

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeLun 21 Dec 2015, 14:55

xxl..nu am jucat niciodata pe forumul asta..daca voi credeti ca sunt nush ce jucator si de aceea nu ma primiti va respect decizia ,dar sunteti prea panicati va spun sincer..mai bine va uitati in gradina voastra inainte sa judecati pe altii care vor sa joace la voi.Aveti multi jucatori instabil psihic care ocupa functii pe site-ul asta.M-am uitat la reclamatii si am vazut cum se opereaza o problema (punctuletz)..asta e
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar


ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeLun 21 Dec 2015, 17:07

id:Sen7iment.
Nick: Sen7iment.
Vârstă: 21
Localitate: Braila
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Mentiuni:Am jucat pe acest forum inca de la infiintarea lui,chiar daca am creat probleme si am fost nervos in anumite situatii,cred ca toata lumea a avut momente urate la fifa,se cearta prieteni intre ei la fotbal,dar niste necunoscuti la un joc atat de drag.Vreau sa revin in comunitatea lazio pentru ca vreau sa joc din nou aici si sa imi aduc aminte de niste momente frumoase din copilariea mea.Am fost exclus pentru injurii nu am facut nimic exagerat.Am fost pedepsit mult prea drastic si de aceea cred ca merit o ultima sansa(Asa ca de Craciun).Daca vreti sa ma reprimiti va multumesc!
Sus In jos
ANDREY92
Organizator de Cupe
Organizator de Cupe
ANDREY92

Mesaje : 840
Data de înscriere : 15/10/2010
Vârstă : 31
Localitate : Iasi
Account ID Gameranger * : andrei92
User Gameranger * : de la foarte bine in sus :-*

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeLun 21 Dec 2015, 19:20

Sen7iment. a scris:
id:Sen7iment.
Nick: Sen7iment.
Vârstă: 21
Localitate: Braila
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Mentiuni:Am jucat pe acest forum inca de la infiintarea lui,chiar daca am creat probleme si am fost nervos in anumite situatii,cred ca toata lumea a avut momente urate la fifa,se cearta prieteni intre ei la fotbal,dar niste necunoscuti la un joc atat de drag.Vreau sa revin in comunitatea lazio pentru ca vreau sa joc din nou aici si sa imi aduc aminte de niste momente frumoase din copilariea mea.Am fost exclus pentru injurii nu am facut nimic exagerat.Am fost pedepsit mult prea drastic si de aceea cred ca merit o ultima sansa(Asa ca de Craciun).Daca vreti sa ma reprimiti va multumesc!


cazi pe jos de ras deci s-a dat de gol
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar


ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMar 22 Dec 2015, 13:24

A N D R E Y 92 a scris:
Sen7iment. a scris:
id:Sen7iment.
Nick: Sen7iment.
Vârstă: 21
Localitate: Braila
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Mentiuni:Am jucat pe acest forum inca de la infiintarea lui,chiar daca am creat probleme si am fost nervos in anumite situatii,cred ca toata lumea a avut momente urate la fifa,se cearta prieteni intre ei la fotbal,dar niste necunoscuti la un joc atat de drag.Vreau sa revin in comunitatea lazio pentru ca vreau sa joc din nou aici si sa imi aduc aminte de niste momente frumoase din copilariea mea.Am fost exclus pentru injurii nu am facut nimic exagerat.Am fost pedepsit mult prea drastic si de aceea cred ca merit o ultima sansa(Asa ca de Craciun).Daca vreti sa ma reprimiti va multumesc!


cazi pe jos de ras deci s-a dat de gol

nu s-a dat nimeni de gol.Nici nu am intrat si deja unii incep cu rautati Smile si dupa tot eu sunt vinovat..
Sus In jos
bobu
Administrator
Administrator
bobu

Mesaje : 2411
Data de înscriere : 27/03/2013
Vârstă : 35
Localitate : Brasov
Account ID Gameranger * : bobu11

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMar 22 Dec 2015, 15:21

Sen7iment. a scris:
id:Sen7iment.
Nick: Sen7iment.
Vârstă: 21
Localitate: Braila
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Mentiuni:Am jucat pe acest forum inca de la infiintarea lui,chiar daca am creat probleme si am fost nervos in anumite situatii,cred ca toata lumea a avut momente urate la fifa,se cearta prieteni intre ei la fotbal,dar niste necunoscuti la un joc atat de drag.Vreau sa revin in comunitatea lazio pentru ca vreau sa joc din nou aici si sa imi aduc aminte de niste momente frumoase din copilariea mea.Am fost exclus pentru injurii nu am facut nimic exagerat.Am fost pedepsit mult prea drastic si de aceea cred ca merit o ultima sansa(Asa ca de Craciun).Daca vreti sa ma reprimiti va multumesc!
Niste cuvinte frumoase si sincere spuse de tine sentiment,cuvinte de om sincer sper dar din pacate nu te pot primi inapoi pt ca majoritatea jucatorilor de aici nu cred ca ar fi de acord dat fiind faptul ca esti prea vulcanic uneori.Imi pare rau
Sus In jos
Vali
Jucator semi-profesionist
Jucator semi-profesionist
Vali

Mesaje : 83
Data de înscriere : 28/12/2015
Vârstă : 32
Localitate : Timisoara

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeMar 29 Dec 2015, 00:03

Nick: Vali
Y!M: miscovvalentin
Vârstă: 24
Localitate: Timisoara
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Momentan de 1 luna joc in lords Smile Am mai jucat in lords de la fifa 08 la fifa 11 .acu 4 5 ani inainte sa fac o pauza mare Smile Dar am revenit
Ce părere ai despre acest forum: ? Foarte frumos si foarte serios la prima vedere !!!
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
Rattle
Jucator regular
Jucator regular
Rattle

Mesaje : 49
Data de înscriere : 04/01/2016
Vârstă : 32
Localitate : Pitesti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeLun 04 Ian 2016, 11:54

Nick: Rattle
Y!M: rattlesnake_punk
Vârstă: 24
Localitate: Pitesti
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da ( lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: ? Are istorie
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
joker1697
Jucator incepator
Jucator incepator
joker1697

Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/01/2014
Vârstă : 30
Localitate : deva

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 07 Ian 2016, 19:05

Nick:dan
Y!M: joker1697
Vârstă: 25
Localitate: Deva
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da
Ce părere ai despre acest forum: ? Este OK
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
Aizen
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Aizen

Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/01/2016
Vârstă : 26
Localitate : Oltenita

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitimeVin 15 Ian 2016, 16:30

Nick: AizenF2S
Y!M: alucard.cs16
Vârstă: 18
Localitate: Oltenita
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Nu
Ce părere ai despre acest forum: E frumos  
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA


Ultima editare efectuata de catre Aizen in Sam 16 Ian 2016, 19:22, editata de 2 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 Spacer
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

 Subiecte similare

-
»  ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO
» Pentru cei care vor sa isi imbunatateasca Fifa 11
» Inscrieri - Postati cei care mai vreti sa jucati
» Inscrieri in editia aniversala '' LAZIOFOREVER 10 ANI DE EXISTENTA ''
» Top 5 jucatori din LAZIO !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 4 6qv1bFv :: Inscrieri FIFA 11 ID vs ID

-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente