LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Anakin
Administrator onorific
Administrator onorific
Anakin

Mesaje : 749
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 34
Localitate : Arad
User Gameranger * : Calumea !

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 07:29

Rezumarea primului mesaj :

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER

~ Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO ~






• Pentru a juca în LAZIOFOREVER vă rog să vă înscrieţi aici şi să băgaţi în listă id-ul de trilian : xxllazioroma sau Account ID Gameranger: 1008334 el vă va explica câte ceva despre Campionat şi vă va testa într-un meci, şi tot el va posta aici dacă ve-ţi fi acceptaţi sau nu.
• DACĂ NU SUNTEŢI SERIOȘI / NU CREDEŢI CĂ AVEŢI TIMP SĂ JUCAŢI MECIURILE... MAI BINE NU VĂ ÎNSCRIEŢI, NU FACEŢI DECẬT SĂ NE ÎNCURCAŢI, IAR VOI RISCAŢI EXCLUDEREA SAU CHIAR BANAREA CONTULUI.


NOTĂ: AICI vă înscrieţi fraţilor, nu mai faceţi voi topicuri separate, că nu e greu să citiţi şi să fiţi un pic atenţi.

SFAT: Ne interesează în mod special SĂ JUCAŢI MECIURILE şi să vă vedeţi de treabă în ceea ce priveşte conflictele, cu cât le evitaţi mai bine, cu atât o să fie mai bine pentru voi. De asemenea, citiţi REGULAMENTUL înainte să vă înscrieţi, nu să aflaţi dupa aceea ceva ce, de fapt, nu v-a convenit sau nu ştiaţi. Vă recomand asta ca să nu aveţi surprize.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Modelul de înscriere... respectaţi-l cu stricteţe, nu cred că e greu (sau te doare 'mânuţa') să dai Copy-Paste şi să completezi cu informaţiile tale.

Urmaţi următorul model:

Nick: xxl
Trilian(gen yahoo messenger): xxllazioroma ....de aici il puteti descarca :->https://www.trillian.im/download
Account ID Gameranger: 1008334
Vârstă: 29
Localitate: Arad
Ai mai lucrat cu un forum: DA / NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: ?
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA / NU


- CEI CARE NU VĂ MAI VEDEŢI MAI JOS ÎNSEAMNĂ CĂ AŢI FOST ACCEPTAŢI / SAU RESPINȘI. Mulţumim pentru atenţia acordată, spor la joc ... şi să jucaţi 'BINE'  hee hee


Ultima editare efectuata de catre Anakin in Lun 09 Iul 2012, 18:18, editata de 3 ori
Sus In jos
http://www.prosport.ro

AutorMesaj
Toshiba99
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Toshiba99

Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/05/2017
Vârstă : 27
Localitate : Bucuresti
Account ID Gameranger * : Cozonac

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Inscriere in campionat   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeSam 06 Mai 2017, 20:22

Nick: Cozonac
Y!M: Nu utilizez
Vârstă: 21
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: Bine structurat
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar


ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeSam 06 Mai 2017, 20:23

Toshiba99 a scris:
Nick: Cozonac
Y!M: Nu utilizez
Vârstă: 21
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum:  NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: Bine structurat
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

bine colegu
Sus In jos
nightfrance
Jucator nou venit
Jucator nou venit
nightfrance

Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/05/2017
Vârstă : 31
Localitate : piatra neamt
Account ID Gameranger * : nightfrance

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeMier 24 Mai 2017, 11:51

Nick: nightfrance
Y!M: Nu utilizez
Vârstă: 25
Localitate: Piatra Neamt
Ai mai lucrat cu un forum: Da
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, fifaclub, lords, efl )
Ce părere ai despre acest forum: o echipa foarte buna
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

astept un raspuns xxl stii foarte bine cine sunt nu vreau sa raman pe situl asta cu pata respectiva !!!
Am invatat mult din acea experienta si cel mai mult am invatat sa fiu om cu oricine.
Sus In jos
MihaiF2s
Jucator incepator
Jucator incepator
MihaiF2s

Mesaje : 13
Data de înscriere : 16/01/2016
Vârstă : 27
Localitate : Bucuresti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: : ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 17 Aug 2017, 01:34

Nick: MihaiF2s
Y!M: barosan.mihai@yahoo.com
Vârstă: 18
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, chiar si pe lazio.)
Ce părere ai despre acest forum: ? E ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

Stiu ca am mai fost pe acest site, si probabil nu am mai jucat meciurile, dar eram mai mic si nu imi dadeam seama, asa ca as dori sa ma pot juca si eu, Joc fifa 11 de ceva timp si cred ca o sa fie ok. Inca o data imi pare rau. Multumesc Anticipat.
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 17 Aug 2017, 10:47

MihaiF2s a scris:
Nick: MihaiF2s
Y!M: barosan.mihai@yahoo.com
Vârstă: 18
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, chiar si pe lazio.)
Ce părere ai despre acest forum: ? E ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

Stiu ca am mai fost pe acest site, si probabil nu am mai jucat meciurile, dar eram mai mic si nu imi dadeam seama, asa ca as dori sa ma pot juca si eu, Joc fifa 11 de ceva timp si cred ca o sa fie ok. Inca o data imi pare rau. Multumesc Anticipat.

fa-ti un cont de trilian...posteaza pe forum userul de la contul de trilian si apoi vorbim
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
MihaiF2s
Jucator incepator
Jucator incepator
MihaiF2s

Mesaje : 13
Data de înscriere : 16/01/2016
Vârstă : 27
Localitate : Bucuresti

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO    ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 17 Aug 2017, 18:23

Nick: MihaiF2s
Y!M: barosan.mihai@yahoo.com
Vârstă: 18
Localitate: Bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: NU
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe competiţii.ro, chiar si pe lazio.)
Ce părere ai despre acest forum: ? E ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA

Stiu ca am mai fost pe acest site, si probabil nu am mai jucat meciurile, dar eram mai mic si nu imi dadeam seama, asa ca as dori sa ma pot juca si eu, Joc fifa 11 de ceva timp si cred ca o sa fie ok. Inca o data imi pare rau. Multumesc Anticip
Sus In jos
dottoRe
Jucator nou venit
Jucator nou venit
dottoRe

Mesaje : 2
Data de înscriere : 29/09/2017
Vârstă : 33
Localitate : x
Account ID Gameranger * : inexistent

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeVin 29 Sept 2017, 19:55

Nick: dottoRe
Y!M:x
Varsta:20
Localitate:Bv
Ai mai lucrat cu un forum: da
Ai mai jucat în campionate de FIFA: nu
Ce părere ai despre acest forum: se poate si mai bine.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : da
Id Gameranger : 1631091
Sus In jos
RaduFTW
Jucator nou venit
Jucator nou venit
RaduFTW

Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/03/2018
Vârstă : 24
Localitate : buzau
Account ID Gameranger * : RaduFTW

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: inscriere   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeMier 21 Mar 2018, 20:00

Nick: RaduFTW
Trilian(gen yahoo messenger): raduftw
Account ID Gameranger: 3291714
Vârstă: 19
Localitate: Buzau
Ai mai lucrat cu un forum: da
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da
Ce părere ai despre acest forum: Pare unul organizat la prima vedere
Sus In jos
Edward
Jucator nou venit
Jucator nou venit
Edward

Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/01/2018
Vârstă : 25
Localitate : Iasi
Account ID Gameranger * : 9407487
User Gameranger * : eXo

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: eXo   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeSam 09 Iun 2018, 16:10

Nick: eXo
Trilian(gen yahoo messenger): edwarddima69@yahoo.com
Account ID Gameranger: 9407487
Vârstă: 20
Localitate: Iasi
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: Da (pe lazio acum vreo 3 ani )
Ce părere ai despre acest forum: Folositor.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
drogbaa
Jucator nou venit
Jucator nou venit
drogbaa

Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/01/2019
Vârstă : 37
Localitate : BUCURESTI
Account ID Gameranger * : 9662585
User Gameranger * : CH.drogba.RO

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: inscriere in campionat   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitimeMar 15 Ian 2019, 16:16

Nick: drogba
Y!M: mariusmecherutau
Varsta:32
Localitate:bucuresti
Ai mai lucrat cu un forum: DA
Ai mai jucat în campionate de FIFA: da
Ce părere ai despre acest forum: E foarte ok.
EȘTI DE ACORD CU REGULAMENTUL DE JOC ? : DA
Sus In jos
Continut sponsorizat




ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO   ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 Spacer
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Subiecte similare

-
»  ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO
» Pentru cei care vor sa isi imbunatateasca Fifa 11
» Inscrieri - Postati cei care mai vreti sa jucati
» Inscrieri in editia aniversala '' LAZIOFOREVER 10 ANI DE EXISTENTA ''
» Top 5 jucatori din LAZIO !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO - Pagina 7 6qv1bFv :: Inscrieri FIFA 11 ID vs ID

-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente