LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 Nastere LIVE pe internet

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Anakin
Administrator onorific
Administrator onorific
Anakin

Mesaje : 749
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 34
Localitate : Arad
User Gameranger * : Calumea !

Nastere LIVE pe internet Empty
MesajSubiect: Nastere LIVE pe internet   Nastere LIVE pe internet Icon_minitimeMar 05 Apr 2011, 19:55



Ultima editare efectuata de catre Anakin in Mier 13 Apr 2011, 00:26, editata de 6 ori
Sus In jos
http://www.prosport.ro
Ombladon
Winner
Winner
Ombladon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 31
Localitate : Ramnicu-Sarat
User Gameranger * : O simpla stare de spirit :)

Nastere LIVE pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Nastere LIVE pe internet   Nastere LIVE pe internet Icon_minitimeJoi 07 Apr 2011, 22:11

Tot asa ai ramas Anakin, acelasi baiat bun cu chef de glume. cristi, xxl voi cum o mai duceti ?? Smile

in ceva timp o sa ma intorc si eu aici, o sa ma reapuc de fifa. pana atunci am trecut sa va salut.
Sus In jos
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Nastere LIVE pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Nastere LIVE pe internet   Nastere LIVE pe internet Icon_minitimeJoi 07 Apr 2011, 22:45

Ombladon a scris:
Tot asa ai ramas Anakin, acelasi baiat bun cu chef de glume. cristi, xxl voi cum o mai duceti ?? Smile

in ceva timp o sa ma intorc si eu aici, o sa ma reapuc de fifa. pana atunci am trecut sa va salut.
oooo...de mult nu am mai auzit de tine...pai noi facem bine.... cristianici power xxl rullz !
Sus In jos
Anakin
Administrator onorific
Administrator onorific
Anakin

Mesaje : 749
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 34
Localitate : Arad
User Gameranger * : Calumea !

Nastere LIVE pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Nastere LIVE pe internet   Nastere LIVE pe internet Icon_minitimeLun 11 Apr 2011, 22:33

Ombladon a scris:
Tot asa ai ramas Anakin, acelasi baiat bun cu chef de glume. cristi, xxl voi cum o mai duceti ?? Smile

in ceva timp o sa ma intorc si eu aici, o sa ma reapuc de fifa. pana atunci am trecut sa va salut.


te asteptam inapoi amigo, mai dam un meci poate... suntem bine, mai radem de niste derbedei gen sveti, mai intalnim rapandule... e ceva inavitabil, sunt procese stiintifice esuate. n-avem ce face. In rest bine, am mai vb si cu "amicul" tau hori tanasescu, joaca si el in alte campionate..., da' poate cine stie va reveni... il vad des pe mess. salutari ! si asteptam revenirea ta.
Sus In jos
http://www.prosport.ro
Continut sponsorizat




Nastere LIVE pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Nastere LIVE pe internet   Nastere LIVE pe internet Icon_minitime

Sus In jos
 

Nastere LIVE pe internet

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: Nastere LIVE pe internet
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
Nastere LIVE pe internet Spacer
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

Nastere LIVE pe internet LzZTAbP :: Diverse

-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente