LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 Propunere Cupa Aniversara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Punctuletz88
V.I.P
V.I.P
Punctuletz88

Mesaje : 2439
Data de înscriere : 13/05/2012
Vârstă : 35
Localitate : Rosiori De Vede
Account ID Gameranger * : punctuletz88

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 17 Noi 2015, 00:00

Propun o cupa pentru a sarbatorii cei 8 ani de Lazio4Ever cupa consta in disputarea clasica adica cu numar de stele cum a fost inainte,fisierul sa fie cel original!
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 17 Noi 2015, 22:05

punctuletz88 a scris:
Propun o cupa pentru a sarbatorii cei 8 ani de Lazio4Ever cupa consta in disputarea clasica adica cu numar de stele cum a fost inainte,fisierul sa fie cel original!

cupa trebuia facuta inainte cu cateva zile sa implinim 8 ani de activitate....acum nu-i mai vad rostul f.trist
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
Punctuletz88
V.I.P
V.I.P
Punctuletz88

Mesaje : 2439
Data de înscriere : 13/05/2012
Vârstă : 35
Localitate : Rosiori De Vede
Account ID Gameranger * : punctuletz88

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 17 Noi 2015, 22:19

nu ar strica nici acum sa se faca!
Sus In jos
el_llorente
Jucator amator
Jucator amator
el_llorente

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/11/2015
Vârstă : 29
Localitate : Arad

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 24 Noi 2015, 12:53

Propun o cupa interesanta cu 16 echipe numita direct C.E 2016 PE termen de 5 zile cu 4 grupe a cate 4 ..sferturi semifinale si finala si finala mica Smile Stefan Tore .bafta si stai drept !
Sus In jos
Punctuletz88
V.I.P
V.I.P
Punctuletz88

Mesaje : 2439
Data de înscriere : 13/05/2012
Vârstă : 35
Localitate : Rosiori De Vede
Account ID Gameranger * : punctuletz88

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 24 Noi 2015, 12:54

el_llorente a scris:
Propun o cupa interesanta cu 16 echipe numita direct C.E 2016 PE termen de 5 zile cu 4 grupe a cate 4 ..sferturi semifinale si finala si finala mica Smile Stefan Tore .bafta si stai drept !
este deja world cup nu ii vad rostul
Sus In jos
el_llorente
Jucator amator
Jucator amator
el_llorente

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/11/2015
Vârstă : 29
Localitate : Arad

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 24 Noi 2015, 12:58

Pai facem o aniversare ca a ajuns Romania la C.E pentru Romania ..pai e World cup dar aici se disputa doar echipe Europene si zic eu e mai special pentru Romania ! acuma eu doar zic ! altceva poate va fi mai interesant pentru playeri Lazio decat W.C ca acolo vad ca nu prea sa joaca Smile
Sus In jos
El Shaarawy
V.I.P
V.I.P
El Shaarawy

Mesaje : 798
Data de înscriere : 19/12/2014
Vârstă : 27
Localitate : Constanta
Account ID Gameranger * : robert197

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 24 Noi 2015, 14:48

el_llorente a scris:
Pai facem o aniversare ca a ajuns Romania la C.E pentru Romania ..pai e World cup dar aici se disputa doar echipe Europene si zic eu e mai special pentru Romania ! acuma eu doar zic ! altceva poate va fi mai interesant pentru playeri Lazio decat W.C ca acolo vad ca nu prea sa joaca Smile

se joaca wc doar ca se organizeaza cand e trecem in sezonul 2 la management
Sus In jos
ManchesterUnited
Winner
Winner
ManchesterUnited

Mesaje : 355
Data de înscriere : 22/11/2015
Vârstă : 23
Localitate : Bucuresti
Account ID Gameranger * : fcmanunited

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMar 24 Noi 2015, 22:09

el_llorente a scris:
Pai facem o aniversare ca a ajuns Romania la C.E pentru Romania ..pai e World cup dar aici se disputa doar echipe Europene si zic eu e mai special pentru Romania ! acuma eu doar zic ! altceva poate va fi mai interesant pentru playeri Lazio decat W.C ca acolo vad ca nu prea sa joaca Smile
Sunt de acord cu aceasta cupa euro 2016 dar sa nu fie aniversara sper ca se va organiza fa propunere separata, te ajut si eu la moderare daca mi se acorda rangul de moderator la aceasta cupa avand in vedere ca sunt nou.
Sus In jos
MarTzYaNNN
Administrator
Administrator
MarTzYaNNN

Mesaje : 2103
Data de înscriere : 20/01/2014
Vârstă : 32
Localitate : Arad

Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitimeMier 25 Noi 2015, 16:22

ManchesterUnited a scris:
el_llorente a scris:
Pai facem o aniversare ca a ajuns Romania la C.E pentru Romania ..pai e World cup dar aici se disputa doar echipe Europene si zic eu e mai special pentru Romania ! acuma eu doar zic ! altceva poate va fi mai interesant pentru playeri Lazio decat W.C ca acolo vad ca nu prea sa joaca Smile
Sunt de acord cu aceasta cupa euro 2016 dar sa nu fie aniversara sper ca se va organiza fa propunere separata, te ajut si eu la moderare daca mi se acorda rangul de moderator la aceasta cupa avand in vedere ca sunt nou.

NU SE ACCEPTA PROPUNEREA CAMPIONATULUI EUROPEAN 2016.

CUPA PENTRU A SARBATORI 8 ANI DE LAZIOFOREVER SE POATE FACE NICIODATA NU E PREA TARZIU PENTRU ASA CEVA yeee !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Propunere Cupa Aniversara Empty
MesajSubiect: Re: Propunere Cupa Aniversara   Propunere Cupa Aniversara Icon_minitime

Sus In jos
 

Propunere Cupa Aniversara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: Propunere Cupa Aniversara
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
Propunere Cupa Aniversara Spacer
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Propunere Cupa/Campionat cu Pachete de jucatori
» Propunere #The journey
» Propunere inscriere forum.
» Propunere pentru FIFA 13/14
» Propunere Golul Sezonului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

Propunere Cupa Aniversara INnX0wW :: Propuneri cupe

-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente