LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Empty
MesajSubiect: Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai   Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Icon_minitimeMar 02 Noi 2010, 16:55

Metoda ce-a mai simpla ca sa puteti juca chiar daca aveti patchu instalat cu unu care nu are patchu ....intrati acolo unde aveti instalat jocul in folderul game / copiati cele 2 fisiere fisieru data0.bh si fisieru data0.big intr-un folder pe care denumitil fisier cu patch(sau cum vreti voi) dupa aia in my computer acolo unde aveti imaginea jocului(daca nu o aveti montati-o cu daemon tool) dati click dreapta pe imaginea fifa11 si dati open...deschideti fisieru game si copiati aceleasi fisiere fisieru data0.bh si fisieru data0.big intrun folder pe care il denumiti fisier fara patch(sau cum vreti voi)....si cand vreti sa jucati cu unu care are patch copiati cele 2 fisiere din fisieru cu patch(acolo unde e instalat jocul in folderul game)...cand vreti sa jucati cu unu care nu are patch copiati cele 2 fisiere din fisieru fara patch...


Ultima editare efectuata de catre cristiboss70 in Vin 05 Noi 2010, 14:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar


Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Empty
MesajSubiect: Re: Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai   Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Icon_minitimeMier 03 Noi 2010, 11:14

man mam gandit si eu la asta dar nu te lasa la configurarea tastaturii

si una in updateul ala care la facut EA scrie casi face update si la data 3 si data 1
deci daca mut numai alea nu o sa am acces la toate
Sus In jos
cristiboss70
Administrator onorific
Administrator onorific
cristiboss70

Mesaje : 815
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 53
Localitate : Piatra Neamt

Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Empty
MesajSubiect: Re: Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai   Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Icon_minitimeMier 03 Noi 2010, 12:09

s2suk3 a scris:
man mam gandit si eu la asta dar nu te lasa la configurarea tastaturii

si una in updateul ala care la facut EA scrie casi face update si la data 3 si data 1
deci daca mut numai alea nu o sa am acces la toate
ba te lasa...adica nu se modifica nimica(iti apar toate alea) ...si chiar daca ar fi asa ...ideea e ca poti juca cu unu care nu are patchu si metoda e foarte simpla...
Sus In jos
LrW
Jucator incepator
Jucator incepator
LrW

Mesaje : 14
Data de înscriere : 21/11/2010
Localitate : Cluj-Napoca

Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Empty
MesajSubiect: Re: Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai   Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 08:54

Multumesc foarte mult cristi , pana acuma nu am avut nici o solutie deoarece am instalat patch-ul 1.01 si dupa am vazut ca la voi in campionat e fara patch si m-am gandit sa reinstalez FIFA . Dar am gasit acest topic . Mersi !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Empty
MesajSubiect: Re: Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai   Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Icon_minitime

Sus In jos
 

Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai Spacer
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Tutorial gameranger pt. a juca fifa online
» Download fisier normal cu patch 1.01
» Propunere World Cup si un patch bun pt toti membrii!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

Metoda ce-a mai simpla de a juca cu unu care nare patch chiar daca tu ai LzZTAbP :: Diverse

-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente