LAZIOFOREVER
 
AcasaCăutareUltimele imaginiConectareÎnregistrare

Pagina de start


Distribuiţi
 

 fosti jucatori lazioforever

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeSam 21 Apr 2012, 15:14

Avand in vedere faptul ca nu se prea joaca , iar jucatorii noi nu se prea omoara cu jucatul as zice sa ne orientam spre jucatorii care au jucat mai demult pe acest forum . Pe multi i-am sters din lista , pe unii nu i-am mai vazut de f multa vreme.
Daca cineva poate sa dea niste informatii despre cativa jucatori vechi care au lasat o buna impresie pe acest forum:
1. cristianici dupa cum am mai vb cu el nu mai are timp sa revina printre noi
2. cosmin_fifa2009_vl am mai vb cu el toamna trecut mi-a zis ca revine , am inteles ca s-a insurat deci e posibil ca nu-l mai lasa nevasta sa joace fifa fluierat
3. metal_grave_digger a fost un om deosebit pe care il astept sa revina printre noi, am vb cu el acum 2 luni si mi-a zis ca e ocupat mai mult cu femeile decat sa stea pe acasa , dar a zis ca poate revine intr-o buna zi
4. andreyemy1992 din cate stiu eu e ocupat cu faculta
5. ombladon_catalyn a fost un om serios care a ajutat forumul la greu , dar in ultimele 2 reaparitii pe acest forum mi-a produs numai nervi iar de aceea l-am trecut la ignore
6. cher_mariann era unul din cei mai buni jucatori de fifa 11 , nu l-am mai vazut de multa vreme ..nu stiu ce s-a intamplat cu el
7. vrabie_adrian87 unul din cei mai vechi jucatori de pe acest forum, o sa intoarca cat de curand
8. cosmyn_6666 um om deosebit , am vb cu el zilele trecute si mi-a zis ca luna viitoare se insoara si e ocupat omul cu pregatiri. casa de piatra din partea noastra tortza
9. copil_claudiu91 din acte am inteles eu e plecat in spania
10. marian_golgeter21 nu l-am mai vazut de multa vreme
11. ombladon20cm mi-a zis ca nu-i place fifa 11
12. ifrimg s-a mutat cu munca in alt oras, o sa revina la vara
13. king_castle_leny fostul meu coleg de faculta si fost moderator, a zis ca nu prea are timp sa revina
14. ady_mutu_4you un fost moderator de la fifa 08, momentan e student in alt oras
15. mikay_fifamaster n-am mai vb de multa vreme cu el
16. vedeta_9 un fost campion la fifa 09, n-am mai vb cu el
17. deadmarius, n-am mai vb cu el de multa vreme
18. ceaparu s-a apucat de fifa 12
19. dumitru_misu2009 s-a apucat de fifa 12
20. mariantgvro e plecat la munca in spania
21. djalex88jamaika un jucator cu care m-am inteles f bine, n-am mai vb cu el de anul trecut
22. sniper_colt80 nu mai tsiu nimic de el
23. ronaldinho_10_the_best nu mai stiu nimic de el de la fifa 09
24. carioca_man nu mai stiu nimic de el
25. victormihaioancea s-a lasat de jucat fifa
26. jsk_18_2006 un om de baza la fifa 09 si 2010
27. alyn_dany07 un fost moderator
28. alexx_messi10 omul in care am avut mare incredere si pe care il vedeam administrator in locul meu dar din pacate m-a dezamagit complet
29. robi_baza_69 nu mai stiu nimic de el



Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
Anakin
Administrator onorific
Administrator onorific
Anakin

Mesaje : 749
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 34
Localitate : Arad
User Gameranger * : Calumea !

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeSam 21 Apr 2012, 16:45

cristiboss70 va reveni. Nici nu concep altceva. Si am mai tot scris, la cati jucatori sunt, poate lejer sa joace. ca mai mult de 10-12 meciuri n-are de jucat. Il astept la joc ! hee hee

ceaparu si dumitru misu, ei chiar jucau... zici ca s-au apucat de Fifa 12 ? Pai s-a facut Editie de Fifa 12 si ei erau in componenta, si au fost de negasit pt meciuri. Le-am tot lasat mesaje. Cu cine sa joci ?! Neutral

Restul ... nu cred ca sunt foarte mari sperante. Da' cine mai stie ... nu stiu

Sus In jos
http://www.prosport.ro
senix
V.I.P
V.I.P
senix

Mesaje : 132
Data de înscriere : 04/10/2010
Localitate : Targu Frumos

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeDum 22 Apr 2012, 02:24

metal_grave_digger vb si eu cu el in decembrie cred, nu mai stia nimic de fifa ma intrebase cum se joaca si ce tre sa faci ca sa joci cu altcineva !
Sus In jos
ifrimg
Administrator
Administrator
ifrimg

Mesaje : 1204
Data de înscriere : 28/09/2010
Vârstă : 37
Localitate : Bacau
Account ID Gameranger * : 680193
User Gameranger * : ifrimg

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeLun 23 Apr 2012, 17:48

revin in august pe la jumate momentan sunt la un curs nam net de fifa sper sa stiu sa mai jok pana atuncea mai dau kate un amikal la sfarsit de saptamana.toate bune ceaparu si dumitru si robert joaka online 12 in competiti dealea.bft
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeLun 23 Apr 2012, 18:45

ifrimg a scris:
revin in august pe la jumate momentan sunt la un curs nam net de fifa sper sa stiu sa mai jok pana atuncea mai dau kate un amikal la sfarsit de saptamana.toate bune ceaparu si dumitru si robert joaka online 12 in competiti dealea.bft

ok man te asteptam.

Pana atunci La multi ani ! pt ca azi e ziua numelui tau. Traiasca Gheorghe La multi ani ! la fel cum il chema si bunul meu odihneasca-se in pace! Oups...
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
ifrimg
Administrator
Administrator
ifrimg

Mesaje : 1204
Data de înscriere : 28/09/2010
Vârstă : 37
Localitate : Bacau
Account ID Gameranger * : 680193
User Gameranger * : ifrimg

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeMar 24 Apr 2012, 16:33

xxl a scris:
ifrimg a scris:
revin in august pe la jumate momentan sunt la un curs nam net de fifa sper sa stiu sa mai jok pana atuncea mai dau kate un amikal la sfarsit de saptamana.toate bune ceaparu si dumitru si robert joaka online 12 in competiti dealea.bft

ok man te asteptam.

Pana atunci La multi ani ! pt ca azi e ziua numelui tau. Traiasca Gheorghe La multi ani ! la fel cum il chema si bunul meu odihneasca-se in pace! Oups...


multumesc mult si ptr sms sa traesti si sa ai parte numai de bn bravo ba !
Sus In jos
ANDREY92
Organizator de Cupe
Organizator de Cupe
ANDREY92

Mesaje : 840
Data de înscriere : 15/10/2010
Vârstă : 31
Localitate : Iasi
Account ID Gameranger * : andrei92
User Gameranger * : de la foarte bine in sus :-*

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeVin 27 Apr 2012, 17:26

Da intr-adevar acolo la camin unde am stat nu aveam posibilitate sa joc ca nu aveam net bun, dar din pacate de o luna sunt internat in spital si trebuie sa mai stau o luna, apoi o sa vin acasa si cu siguanta o sa revin....dar am si promis ca la inceputul verii revin. Very Happy
Sus In jos
xxl
Administrator
Administrator
xxl

Mesaje : 2768
Data de înscriere : 27/09/2010
Vârstă : 41
Localitate : Arad
Account ID Gameranger * : 1008334
User Gameranger * : don corleone

fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitimeVin 27 Apr 2012, 17:39

A N D R E Y 92 a scris:
Da intr-adevar acolo la camin unde am stat nu aveam posibilitate sa joc ca nu aveam net bun, dar din pacate de o luna sunt internat in spital si trebuie sa mai stau o luna, apoi o sa vin acasa si cu siguanta o sa revin....dar am si promis ca la inceputul verii revin. Very Happy

sa te faci sanatos si te asteptam cat mai repede printre noi Thumbs up
Sus In jos
https://lazioforever.catsboard.com
Continut sponsorizat




fosti jucatori lazioforever Empty
MesajSubiect: Re: fosti jucatori lazioforever   fosti jucatori lazioforever Icon_minitime

Sus In jos
 

fosti jucatori lazioforever

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Subiectul mesajului: fosti jucatori lazioforever
Roboţelul LAZIOFOREVER
[IMG]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2m6253b.jpg[/IMG]
Membru din: 1.01.2001
Mesaje: 80
Locatie: Google

Roboţelul de anunţuri şi reclame al comunităţii LAZIOFOREVER
Sus
fosti jucatori lazioforever Spacer
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Top 5 jucatori din LAZIO !
» Propunere Cupa/Campionat cu Pachete de jucatori
» ÎNSCRIERI ÎN LAZIOFOREVER - Pentru cei care NU au mai jucat NICIODATĂ ÎN LAZIO
» Roboţelul LAZIOFOREVER
» Fifamd.com VS Lazioforever

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 

fosti jucatori lazioforever LzZTAbP :: Diverse

-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente